אודות

מכון מעיינותיך - הוצאה לאור, הפצה.

ספריית מעיינותיך שמה לעצמה מטרה להנגיש את העושר הרב שבתורת החסידות לקהל מבקשי ה' במבחר ומגוון רב של ספרים: מאמרי חסידות בלשון הרב עם ביאורים; מאמרי רבותינו נשיאינו עם ביאורים מגדולי המשפיעים ובראשם החוזר  ר' יואל כהן שיחי'; 'סדרת האוצרות' הפותחת שערים לתורת רבינו על ידי בחירה של שיחות ומאמרים, תרגומם והגשתם עם סיכומים; ספרי הגות חסידית מגדולי המשפיעים; פתיחת וביאורי נושאים בחסידות בלשון עכשווית; ספרים הפונים לקהל הרחב בסגנונו; ספרים לנשים; סיפורת חסידית; ספרים לילדים., ועוד...

מעיינותיך הוא לא רק בית היוצר לספרות חסידות, אלא גם ולא פחות מכך מרכז הפצת המעיינות הגדול והיחיד מסוגו בעולם, כאשר במקביל לצוות נכבד של עורכי תוכן אשר אמונים על עריכת הספרים עוסקים במקביל במטרת הוצאת הספרים - היינו הפצתם ובשטורעם הגדול ביותר בכל רחבי הארץ ומחוצה לה במגוון דרכים וכלים.

גליונות מעיינותיך אור וחיות בכל נקודה בארץ

 

נוסף לכך הספרים החדשים וטעימות מתוכנם מקבלים חשיפה ובמה בצלע נוספת מבית מעיינותיך הלא הם - הגליונות הנודעים 'מעיינותיך' ו'אור וחיות', אשר מופצים בכ־100,000 עותקים בשנה בכל היכלי התורה שבכל רחבי הארץ, בהפצה פרטנית וממוקדת ובפריסה שאין לה אח ורע אשר נעשית על ידי צוותות הפצה ייעודיים ומיומנים שהוקמו לשם כך ואלו עוברים ישיבה אחר ישיבה וכולל אחר כולל ומחלקים את הגליונות בשום שכל ובהתאמה הנדרשת לכל מקום ומקום.

גליונות אלו, אודות לתוכנם וצורת הגשת הדברים תפסו להם מקום של כבוד אצל בני הישיבות ואברכי הכוללים שבכל המגזרים, והן המה הכלי הבלתי אמצעי עבור בני הישיבות לטעום ישירות מאוצרות מעיינות החסידות, וכפעולה נמשכת להמשיך אחר כך בהעמקה נוספת בספרי המכון עצמם. גליונות נכבדים אלו לצד השפע העצום של ספרי המכון - למעלה ממאה ספרים אשר יצאו עד כה, שינו ועיצבו תודעה מחדש בכל הנוגע להסתכלות ולייחס לתורת החסידות בהיכלי התורה שבכל המגזרים כולם.

את ההיקף הגדול לתפוצת ספרי המכון תוכלו לראות בסוף החוברת המצורפת נתונים המדברים בעד עצמם, כ - 60,000 מספרי המכון נמכרו באותם ימים ספורים של יריד החסידות י"ט כסלו כאשר אז נמכרים הספרים במחיר עלות ההדפסה בלבד ולמטרת הפצה!

 

ידיד יקר !  

כל העבודה הנכבדה הלזו הוצאת הספרים לצד ההפצה הרוויה והנכבדת הזו מתאפשרת אך ורק אודות לשותפותכם אתם איתנו, יחד עם שכמותכם אשר משכילים להבין את יוקר הערך ושווי ההשקעה במניית 'מכון מעיינותיך', הצטרפותכם איתנו באמצעות תמיכה במכונינו – הינה שותפות של ממש ב'מכון מעיינותיך', השקעה אחת בשנה שעושה פירות רבים לאורך זמן ובמהדורות חוזרות ונשנות. אנא שים ידך עמנו גם הפעם!

במסגרת זו יצויין כי הקדשתכם בספר שבהוצאתנו הינה הקדשת נצח לכל מהדורות הספר העתידיות, [בהרבה מן הספרים אף מודפסת מהדורה חדשה מידי

נשים את דבריו הקדושים נגד עינינו, אשר "בכל עת אשר איש אחד ילמוד בספר הצדיק מעורר רחמים על האיש שבזכותו נתפרסמו דברי הצדיק" אם כן בתמיכה במכון הינכם זוכים לעורר רחמים רבים שוב ושוב לאין שיעור, בעוד הפצת הספרים חוזרת ונשנית ומגיעה לכל קצווי תבל, ונמצאים מתקיימים דברי חז"ל אשר אף הובאו להלכה בשו"ע של רבנו הזקן "'וצדקתו עומדת לעד' - זה הכותב ספרים ומשאילן לאחרים".

 


למשלוח דואר : ת.ד. 36251 ירושלים

להשתתפות והקדשות/הנצחות בספרי המכון : 072-2792066 שלוחה 1
להצטרפות לקבלת הגליון בדואר : 072-2792066 שלוחה 2
  פקס לתגובות תוכן על מאמרים : 072-2792060
לתגובות ולקבלת הגליון בדוא"ל : orvechayoot@gmail.com

להשתתפות ותרומה

לחץ כאן